D vitamīna kapsulas 30mcg / 50mcg

Pro Elinvoiman D vitamīna kapsulas, optimālas uzsūkšanās nodrošināšanai, ir izgatavota atbilstoši augstiem, starptautiskiem labas ražošanas prakses (Good Manufacturing Practice (GMP)) standartiem. Uztura bagātinātāja formā izmantojamās D3 vitamīna kapsulas ir paredzētas, lai nodrošinātu organismam nepieciešamā D vitamīna uzņemšanu. Uztura bagātinātājs neaizstāj līdzsvarotu un daudzpusīgu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

Devas: 1 kapsula dienā Sastāvs: saulespuķu eļļa, želatīns, mitruma uzturētājs (glicerīns), holekalciferols jeb (D3 vitamīns).

D vitamīns dāvā možumu un vitalitāti

D VITAMĪNA AVOTI

Cilvēka organismam D vitamīna avoti ir gan saules gaismas, gan pārtika.


Saules gaismas ietekmē izveidotā D vitamīna daudzums ir atkarīgs no
atrašanās vietas un gadalaika. Ziemeļu platuma grādos no saules
gaismas pietiekošs D vitamīna daudzums neveidojas pat vasarā, kad saules UVB starojums ir visspēcīgākais. D vitamīna uzņemšanu dabīgā ceļā pasliktina aizsargāšanās pret saules iedarbību un reta uzturēšanās ārpus telpām.

No rudens līdz pavasarim D vitamīna uzņemšana dabīgā ceļā ir ļoti samazināta, tādēļ D vitamīna lietošana īpaši svarīga kļūst gada tumšajos mēnešos. Nelielās devās D vitamīnu iegūstam no pārtikas, piemēram, zivs vai sēnēm, kā arī piena produktiem, kuriem ir pievienots D vitamīns. Visbiežāk D vitamīna trūkums ir novērojams ziemas beigās un pavasara sākumā, taču pietiekoši lielas D vitamīna devas nodrošināšanai D vitamīnu piedevas iesaka uzņemt visu gadu.

D-vitamiinia saadaan luonnollisesti auringosta ja ravinnosta, mutta useimmiten ei riittävästi