Hiusvita


Hiusvita izstrādāts ar mērķi nodrošināt visefektīvākās sastāvdaļas, lai atbalstītu Jūsu labklājību. Produkta izstrādē mēs esam padziļināti pievērsušies cilvēku veselībai un sastāvdaļām, kas pietrūkst daudzu cilvēku ikdienas pārtikā. Matu, ādas un nagu stāvokļa pasliktināšanās bieži vien ir pirmā ārēji redzamā pazīme, ja cilvēka pārtika ir neatbilstoša.

Cilvēks parasti uzskata veselīgas un dabiskas lietas par skaistām. Mati, āda un nagi, kas izskatās veselīgi un skaisti, ir pazīme, ka indivīda veselība ir arī laba šūnu līmenī. Patiesībā mūsu veselību nosaka dabas pašas, sarežģīta sistēma un mēs vislabāk varam ietekmēt tās labu funkcionēšanu ar pilnvērtīgu un veselīgu pārtiku. Hiusvita ir uztura bagātinātājs, kas pievēršas labklājībai atbilstoši dabas pašas attiecīgo principu perspektīvas. Saskaņā ar zinātnisko pētījumu, tas nodrošina, kas mēs saņem precīzi tieši tās barības vielas, kas mūsu organismam visnepieciešamākās.


Uztura bagātinātājs, 56 kapsulas, 56 tabletes, 109,2 g

Hiusvita ir uztura bagātinātājs, kas izstrādāts, lai atbalstītu Jūsu labklājību. Tā sastāvdaļas atbalsta veselību un labklājību vispusīgi. Hiusvita komplekts ietver gan vitamīnu, gan minerālvielu tabletes, kā arī kapsulas ar eļļu, kas izspiesta no makadamijas riekstiem, ko bieži vien izmanto matu aprūpē. Makadamijas eļļa ir ļoti augstas kvalitātes augu eļļa, kas darbojas kā Omega-3, -6, -7, un -9 taukskābju avots.

Ieteicamā lietošana (IDD): 2 tabletes un 2 kapsulas dienā. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu (IDD). Nelietot kā pilnvērtīgas pārtikas un veselīga dzīvesveida aizstājēju. Uzglabāt maziem bērniem nepieejamā vietā.

Nav ieteicams cilvēkiem, kuriem ir asins recēšanas problēmas. Šis produkts nav piemērots cilvēkiem, kuri lieto asins šķidrināšanas medikamentus. Nelietojiet, ja Jums ir alerģija pret zivīm vai vēžveidīgajiem. Šis produkts satur makadamijas riekstu eļļu. Nesatur laktozi. Nav ieteicams grūtniecēm vai zīdītājām.

Par sastāvdaļām

Mēs izmantojam augstas kvalitātes sastāvdaļas savos produktos, kuru tīrība un procentuālais sastāvs tiek individuāli noteikts uzņēmuma laboratorijā. Mūsu sadarbības rūpnīca ir saņēmusi Labas ražošanas prakses sertifikātu (GMP sertificate), citiem vārdiem sakot, kvalitātes kontrole ir diezgan stingra. Sastāvdaļu tīrības un procentuālie testi saistīti ar iespējamo baktēriju (piem.. E. Coli) un smago metālu (dzīvsudraba, svina) izpēti, kā arī nodrošināšanu, ka mēs patiešām iegūstam to, ko pērkam. Mēs esam arī veikuši daudzus papildu pārbaudes testus neatkarīgās laboratorijās, kur pārbaudīti apspriežami uzņēmuma produkti, un esam atklājuši, ka to kvalitāte ir izcila. Piemēram, attiecībā uz zivju un augu eļļām – izšķiroši svarīgs kvalitātes faktors ir spēja izvairīties no skābekļa nokļūšanas eļļā iekapsulēšanas procesā. Pat attiecībā uz šo kvalitātes faktoru mūsu sadarbības rūpnīca pierādījusi sevi kā sekmīgu testos.

Hiusvita nav tā saucamais vairumtirdzniecības produkts, t.i., kad runa par sastāvdaļām, mūsu mērķis nav rast vislētāko risinājumu. Mēs izvēlamies pieņemamu visaugstākās kvalitātes opciju un vienlaicīgi meklējam iespēju izvairīties no papildu piedevu uzkrāšanas mūsu produktā. Piemēram, mēs nemeklējam iespēju piešķirt mūsu tabletēm „jauku krāsu” vai „saldumu”. Kad runa par būtiskām līpvielām, mēs izmantojam vielas, kas pierādījušas sevi kā drošas.

2 tabletes un kapsulas satur šādas sastāvdaļas:

Makadamijas eļļa 1500 mg

Jūras kolagēns 400 mg

Rozmarīna ekstrakts 200 mg

Grieķu trigonellas ekstrakts 200 mg

Vitamīns C 200 mg (250 %*)

Niacīns 20 mg (125 %*)

Cinks 10 mg (200 %*)

Varš 0,5 mg (100 %*)

Biotīns 200 g (400 %*)

Selēns 54 g (98 %*)

*% ikdienas procentuālās vērtības

Tablešu sastāvdaļas: Jūras kolagēns, rozmarīna ekstrakts, grieķu trigonellas ekstrakts, nātrija askorbāts, nikotīnamīds, cinka bisglicināts, vara bisglicināts, biotīns, maltodekstrīns