ĪSS APRAKSTS

Crystal Mind Omega-3 eļļu maisījums ir auksti filtrēta zivju eļļa kapsulās pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 3 gadiem. Crystal OilsTM ir farmaceitiskas klases produkti, kas nozīmē, ka tie ietilpst augstākajā Omega-3 produktu kategorijā. Crystal Mind tiek izmantota ļoti īpaša eļļa - Crystal OilTM. Tā ir ražota no ekoloģiski zvejotām zivīm un rafinēta, izmantojot patentētu aukstās filtrēšanas un aukstās spiedes metodi.

Devas: Ieteicamā deva (RDA) ir 4 kapsulas dienā pirmo trīs mēnešu laikā. Pēc tam ieteicamā deva ir 2-4 kapsulas dienā, atkarībā no cilvēka individuālajām vajadzībām. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Šis produkts neaizstāj daudzveidīgu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nav ieteicams cilvēkiem ar novājinātu asins recēšanu. Šis produkts paredzēts veseliem pieaugušajiem.


GARAIS APRAKSTS

Kas padara Crystal OilsTM tik īpašu?

Mūsu labsajūta sākas mūsu prātā un smadzenēs. Ass prāts un labas koncentrēšanās spējas ļauj nepārtraukti uzlabot dzīves kvalitāti. Crystal Mind ir radīts, lai veicinātu normālas smadzeņu funkcijas.

Vai esat kādreiz domājis, kādēļ dažas zivju eļļas kapsulas garšo un smaržo tik slikti? Smaržu un nepatīkamās atraugas, ko rada daudzi Omega-3 produkti, izraisa process, ko sauc par oksidāciju. Kad eļļa nonāk saskarē ar gaisu, tā oksidējas. Tā ne tikai rada nepatīkamu aromātu, bet arī ietekmē produkta darbību, samazinot EPA un DHA daudzumu eļļā. Diemžēl, sasmakušas Omega-3 eļļas ir plaši sastopamas.

Produkta oksidācijas pakāpe ir viens no svarīgākajiem zivju eļļas uztura bagātinātāju kvalitātes faktoriem. Tā sauktā TOTOX vērtība tiek izmantota, lai mērītu oksidācijas līmeni zivju eļļā. Jo zemāka TOTOX vērtība, jo labāk. Crystal Mind ietver Crystal OilTM, kam ir ļoti zema TOTOX vērtība jau pašā sākumā, t.i., kad eļļa tiek
iekapsulēta. Jaunākā patentētā ražošanas tehnika ļauj saudzīgi apstrādāt eļļu, tādējādi auto-oksidācija kapsulā notiek īpaši lēni. Tas nozīmē, ka Crystal Mind kapsula paliek svaiga, pat glabājoties kastītē Jūsu virtuves plauktā vairākus gadus.

Visas Crystal OilsTM ir sertificētas un nesatur vides toksīnus saskaņā ar ES un PVO standartiem. Mēs neizmantojam kodīgas ķimikālijas vai piedevas, kas varētu radīt nevēlamus atlikumus. Tādēļ Jums nav jāuztraucas par svina vai dzīvsudraba atlikumiem, kad Jūs vai Jūsu bērni lieto Crystal Oil.


Cinks, magnijs un B6 un B12 vitamīni

Mēs esam rūpīgi atlasījuši šīs sastāvdaļas, kas tiek iekļautas Crystal Mind kopā ar Crystal OilTM, lai tās veicinātu normālas smadzeņu funkcijas.

Cinkam piemīt vairākas zinātnē balstītas veselību veicinošas priekšrocības, ko apliecina Eiropas Pārtikas drošuma iestāde. Uzņemot pietiekami daudz cinka, Jūs varat ievērojami veicināt smadzeņu spēju koncentrēties, veicot ikdienas uzdevumus.

Magnija spēja palīdzēt muskuļiem normāli darboties ir ļoti nozīmīga sportistiem. Magnijs ir arī neatņemama proteīna sintēzes daļa - tas ir process, kas veicina muskuļu šūnu atjaunošanos un augšanu. Ja jūtaties noguris dienas laikā, atcerieties, ka magnijs palīdz samazināt nogurumu. Lai varētu droši stāties pretī dzīves izaicinājumiem ar enerģiskāku prātu, Jums varētu būt lietderīgi lietot Crystal Mind katru dienu.

B12 vitamīnu varētu dēvēt arī par “smadzeņu vitamīnu”, jo tas rada labvēlīgu ietekmi uz smadzenēm. Tas palīdz nodrošināt normālas psiholoģiskās funkcijas un veicina normālu imūnsistēmas darbību.

B6 vitamīns veicina hormonālās sistēmas regulāciju. Tas ir neatņemama tādu neiroraidītāju kā dopamīns un serotonīns sintēzes daļa, kas ir cieši saistīta ar mūsu vispārīgo garastāvokli.